Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne 9-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Proč jsem (po)zastavil prodej "nových" in-line bruslí?
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

Nevíte si rady s objednávkou? Zeptejte se.

Ondřej (majitel)
Ondřej (majitel)
+420 721 446 873 (Po-Ne 9-22 hod.)
09.09.2022

Proč jsem (po)zastavil prodej "nových" in-line bruslí?

Proč jsem (po)zastavil prodej "nových" in-line bruslí?

 

Kolečkové brusle - ukončení prodeje nekvalitního sortimentu

 

Proč již neprodávám kolečkové brusle, když je tento e-shop zároveň i e-shopem in-line bruslařského klubu?

Jednoduše vysvětleno:

 

Nové kolečkové brusle nejznámějších světových značek vyrobené v posledních letech nedosahují takových kvalit, aby přošly mými zátěžovými testy. Nedokážu se přes to vnitřně přenést a prodávat něco, čemu nevěřím.

 

Proč?

X Jak je možné, že při servisu nových nevybalených bruslí odkroutíte rám brusle a ukroutíte vnitřní závit šroubu, na kterém celý rám drží? Do takové míry, že je znehodnocena celá brusle?

 

X Jak je možné, že vnitřní stélky bruslí, které výrobci vychvalují tak, že Vám přesně sednou na nohu a mají být pohodlné, Vám po 30 minutách rozedřou nohu tak, že si dalších 14 dní nezajezdíte bez bolesti?

 

X Jak je možné, že po 20 dopnutích přezky modelu světové značky bruslí Vám ulomená přezka zůstane v ruce?

 

X Jak je možné, že brusle z doby před 20 lety jezdí rychleji než nynější modely na "obrovských kolečkách"? Že by nekvalitní kolečka nebo ložiska?

 

X Jak je možné, že brusle z doby před 20 lety vydrží do teď, když modely z posledních let vydrží pořádnou zátěž jen 2 roky a pak se Vám rozpadnou?

 

X Jak je možné, že brusle za 3000 Kč jsem po jednoduchém zátěžovém testu dokázal totálně vyhnout z osy a zlomit plast, který drží celý skelet brusle? Jako vážně? Ano, mých skromných 65 kg to dokázalo. A teď si představte, že takové brusle prodáte člověku, který váží 80-100 kg a nahne se v plné rychlosti do zatáčky a zatíží tyto brusle na maximum. To nemůže dopadnout dobře. Nejde jen o etiku prodeje, ale i o zdraví. Toto si opravdu nemůžu vzít na triko jako milovník in-line bruslení a člověk s charakterem.

 

Stále si myslíte, že to tak není?

 

Zde je důkaz jednoduchého testu nových bruslí - vyhnutí rámu brusle mimo osu po zatížení 65 kg. Toto by se opravdu stávat nemělo. (Abych nehanil konkrétní značku, je rozmázáno logo)

 

Test kolečkových bruslí - které nebrat?

 

E-shop chci vést tak, že jako jeden z mála, budu produkty testovat a pouštět do prodeje jen ověřené značky a modely.

 

Testuji produkty, které prodávám a po otestování x párů různých značek kolečkových bruslí, jsem nenašel zatím kvalitní značku, která by neměla problémy s kvalitou. A než prodávat něco, čemu nevěřím, rozhodl jsem se prodej tohoto sortimentu prozatím ukončit, než najdu v kolečkovém světě něco, co projde zatěžovými testy.

 

(Po)zastavil jsem prodej "šuntů" a zaměřil pozornost na něco, čemu věřím, nyní jsou mým hlavním sortimentem sněžné brusle.

 

Tyto brusle jsem podrobil obrovským testům na sjezdovkách u nás i v zahraničí v minulém roce a došel jsem k závěru, že je to pro začátek sortiment, kterému nemám co vytknout a kterému opravdu věřím. Proto se mu věnuji naplno. Vše o tomto sortimentu se dozvíte zde:

Děkuji za pochopení, majitel e-shopu.

 

Kolečkové brusle - ukončení prodeje a přechod na sněžné brusle

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli