Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne 9-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

 Proč brusle od:

Bruslenasnih.cz 

nebo

✅  Jako jeden z mála e-shopů testujeme naše produkty a máme tak jasnou představu o tom, jaké zboží prodáváme.

 

✅  Jsme e-shopem profesionálního in-linového klubu. Brusle, bruslení a závodění na bruslích je naším denním chlebíčkem. (Sekci in-line bruslí jsme na zimu pozastavili a nevíme jestli ji ještě obnovíme - proč? Více zde).

 

✅  Jako jeden z mála e-shopů vám dokážeme některé zboží zapůjčit před samotnou koupí. Můžete si tak vyzkoušet sněžné nebo kolečkové brusle a zjistit, zda Vám sedí velikost nebo typ brusle.

 

MOMENTÁLNĚ CELÝ WEB ZDOKONALUJEME a přidáváme další a další zboží.

 

Příběh e-shopu Maronsport.cz / Bruslenasnih.cz

 

Již delší čas jsme z našeho in-linového klubu IN-LINE TŘINEC z. s., který jsme založili v roce 2015, museli posílat všechny lidi pro vybavení do velkých sportovních obchodů. Jenomže služby v komerčních velkých sportovních obchodech nebyly podle našich představ. 

Tak jsme se rozhodli, že bychom chtěli lidem, kromě výuky na kolečkových bruslích, nabízet i nákup bruslí, bruslařského vybavení i náhradních dílů do kolečkových bruslí. Poptávku jsme měli, tak jsme se začali v klubu pídit po tom, co je potřeba udělat proto, abychom jim prodej mohli zprostředkovat.

Jak tedy můžeme zúročit mnoholeté zkušenosti v in-line světě? Počátkem roku 2019 jsme vymysleli plán, že založíme e-shop zaměřený na kolečkové brusle. Já umím poradit v sortimentu kolečkových bruslí, kamarádka má dobrého obchodnického ducha, je výborná přes administrativu a precizní na papíry. "To by mohlo fungovat", a pustili jsme se do toho. Kdybychom jenom věděli....

Klacky pod nohama a práce, práce, práce.

 

Bohužel celý e-shop se nakonec v březnu roku 2019 nerozjel, jelikož jsme měli problémy jako každé podnikání v začátcích. K tomu velké problémy s napojením Feedu (napojení externího skladu do systému e-shopu) a nadšení postupně uvadalo. Zdálo se to jako nepřekonatelný problém, a tak jsme e-shop vytvořili jen na půl a spustili v nedokončeném stavu.

Nevěděli jsme, jak dále pokračovat s dokončením prací, a proto jsme celý nápad s e-shopem poslali na půl roku k ledu. Mělo to ale jedno velké ale, jakmile se začali lidé okolo in-line klubu ptát, jak to tedy s tím e-shopem je, zda mohou nebo nemohou objednávat, motivovalo nás to obnovit realizaci a začít řešit i složité úkony technického rázu.

Rok 2020, rokem plným změn a obnovy intenzivní práce na e-shopu Maronsport.

 

Když jsme konečně na jaře roku 2020 napojili externí sklad od dodavatele (FEED), mysleli jsme si, že máme vyhráno. Bohužel, to jsme se šíleně spletli. E-shop opět nebyl plně funkční ani po zásahu technika.

Po dalším nezdaru jsme si byli takřka jistí, že ten e-shop prostě definitivně zabalíme a budeme se věnovat jiným věcem.

Avšak v létě 2020 přišla nabídka, převzít kompletní půjčovnu sněžných bruslí Sled dogs pro CZ a SK. Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Na tuto nabídku jsme kývli a mně bylo hned jasné, že bude potřeba dát e-shop konečně dohromady. Určit mu směr, kterým chceme jít a pustit se do práce.

A tak jsme pomalu začali tam, kde jsme přestali. Už jsme ani nevěděli, kolik těch pokusů o zprovoznění e-shopu bylo.

Během podzimu roku 2020 jsme se vzdělávali v marketingu, zapsali se do různých kurzů, a proto nám to šlo s e-shopem nějak lépe. Konečně jsme věděli, jakým směrem jdeme a kam chceme e-shop dostat. Na přelomu roku 2020/2021 nás skolil Covid-19, ale tím jsme se pustili do práce na e-shopu ještě s větším nasazením. S cílem spustit e-shop se vším všudy.

Nyní makáme na proměně webových stránek k naší spokojenosti.

Rok 2022 a vize dostat e-shop Maronsport do fungující podoby se začíná pomaličku naplňovat.

 

Bude to ještě dlouhá cesta, dostat se do povědomí lidí v tomto sortimentu. Ale věřím, že máme po nezdarech dobře nakročeno. Navíc je naším cílem pomoct bruslařům, rodičům dětí nebo komukoliv s výběrem správných bruslí. To nás motivuje k tomu pracovat dále. Věříme, že právě díky Vám fanouškům, zákazníkům a bruslařům, to dokážeme. Soustředíme se teď hlavně na sněžné brusle.

Náš e-shop Maronsport.cz se bude soustředit pouze na sněžné a kolečkové brusle a doplňující sortiment k těmto bruslím. Věříme, že jen tak dokážeme nabízet ty nejlepší služby a rady. Vždy se chceme ke svým zákazníkům chovat v duchu fair play.

Tým MARONSPORT / Bruslenasnih.cz  (a kdo že to vlastně jsme - dozvíte se zde).