Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne 9-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

Proč jsme (po)zastavili prodej "nových" in-line bruslí?

 

Kolečkové brusle - ukončení prodeje nekvalitního sortimentu

 

Proč neprodáváme kolečkové brusle, když jsme zároveň i e-shopem in-line bruslařského klubu?

Jednoduše vysvětleno:

 

Nové kolečkové brusle nejznámějších světových značek vyrobené v posledních letech nedosahují takových kvalit, aby přešly našimi zátěžovými testy a my se přes to nedokážeme vnitřně přenést a prodávat něco, čemu nevěříme.

 

Proč?

Jak je možné, že při servisu nových nevybalených bruslí odkroutíte rám brusle a ukroutíte vnitřní závit šroubu na kterém celý rám drží? Do takové míry, že je znehodnocena celá brusle?

 

Jak je možné, že vnitřní stélky bruslí, které výrobci vychvalují tak, že Vám přesně sednou na nohu a mají být pohodlné Vám po 30 minutách rozedřou nohu tak, že si dalších 14 dní nezajezdíte bez bolesti?

 

Jak je možné, že po 20 dopnutích přezky modelu světové značky bruslí Vám ulomená přezka zůstane v ruce?

 

Jak je možné, že brusle z doby před 20 lety jezdí rychleji než nynější modely na "obrovských kolečkách"? Že by nekvalitní kolečka nebo ložiska?

 

Jak je možné, že brusle z doby před 20 lety drží do teď, neodírají, když modely posledních let vydrží pořádnou zátěž 2 roky a pak se Vám rozpadnou?

 

Jak je možné, že brusle za 3000 Kč jsmepo jednoduchém zátěžovém testu dokázali totálně vyhnout z osy a zlomit plast, který drží celý skelet brusle? Jako vážně? Ano, mých skromých 65 kg to dokázalo. A teď si představte, že takové brusle prodáte člověku, který váží 80-100 kg a nahne se v plné rychlosti do zatáčky a zatíží tyto brusle na maximum. To nemůže dopadnout dobře. Nejde jen o etiku prodeje, ale i o zdraví. Toto si opravdu nemůžu vzít na triko jako milovník in-line bruslení a jako páteřní člověk.

 

Stále nevěříte?

 

Zde je důkaz jednoduchého testu nových bruslí - vyhnutí brusle mimo osu po zatížení 65 kg. Toto by se opravdu stávat nemělo. (Abychom nehanili konkrétní značku, tak jsme rozmazali její logo)

 

Jsme jeden z mála e-shopů, který své produkty testuje a pouští do prodeje jen ověřené značky a modely.

 

Jsme jeden z mála eshopů, který své produkty testuje a po otestování x párů různých značek kolečkových bruslí, jsme nenašli zatím kvalitní značku, která by neměla problémy s kvalitou. A než prodávat něco, čemu nevěříme, rozhodli jsme se prodej tohoto sortimentu prozatím ukončit než najdeme něco, co projde našimi testy.

 

(Po)zastavili jsme prodej šuntů a zaměřili pozornost na něco, čemu věříme, nyní jsou naším hlavním sortimentem sněžné brusle.

 

Tyto brusle jsme podrobili obrovským testům na sjezdovkách u nás i v zahraničí v minulém roce a došli k závěru, že pro začátek je to sortiment, kterému nemáme co vytknout a kterému opravdu věříme. Vše o tomto sortimentu se dozvíte zde:

 

Kolečkové brusle - ukončení prodeje